Obecne Projekty

qcadoo MES

Modularny system do zarządzenie produkcją dla MSP sprzedawany jako SaaS i rozwijany na zasadach commercial open source

Projekty zlecone

Kilka projektów, o których nie mogę niestety mówić z racji podpisanych umów o poufności.

Poprzednie projekty

Lista projketów, w których brałem udział.

SilverStripe.org.pl

Pierwszy polski serwis społecznościowy nt. SilverStripe, nowego dynamicznie rozwijającego się CMS'a oraz framework'a do tworzenia aplikacji webowych.

TopSoccer.pl

Zręcznościowa gra multiplayer w piłkarzyki dostępna bezpośrednio z przeglądarki WWW.

PSIwms

Zaawansowany system zarządzania magazynem (ang. WMS - warehouse management system) kierujący każdym aspektem pracy magazynu od ewidencji, rezerwacji zasobów po sterownianie przepływem transportu.W trakcie mojej pracy w PSI Polska sp. z.o.o. rozwijaliśmy kilka dedykowanych wersji systemu dla większych magazyów w kraju i zagranicą.

Selection Check

Data Acquisition System - specjalizowany pod kontem kontroli wydajność pracowników na maszynach produkcyjnych. System wykonany na potrzeby zakładu firmy Walczak.

QP2M

Aplikacja do przechowywania i wymiany dużych plików poprzez skrzynki pocztowe. Projekt obecnie zawieszony do odłowania (co mam nadziej stanie się jeszcze w tym roku).

LHMail

Biblioteka do obsługi emaili, SMTP i POP3 oparta na Qt. Pierwsza wersja oparta o Qt 3 została stworzona przez firmę Lefthand. W październiku 2007 roku zakończyłem prace na portem biblioteki na Qt 4 i napisaniem od nowa mechanizmami obsługi protokołów SMTP i POP3. Od tego czasu rozwijana przeze mnie wersja jest dostępna wraz z źródłami programu QP2M.